BĄDŹ NA BIEŻĄCO! CHCESZ OTRZYMYWAĆ WIADOMOŚCI O NASZYCH WARSZTATACH?  ZAPISZ SIĘ! ok

Planujecie Państwo przeszkolić pracowników z projektowania 3D?
Poniżej przedstawiamy propozycje szkoleń i warsztatów, które z przyjemnością dla Państwa przygotujemy. 
Warsztaty organizujemy na terenie całej Polski m.in: w Krakowie, Warszawie, Lublinie, Wrocławiu i Gdańsku. 
Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia zarówno w siedzibie Państwa firmy jak i w sprawdzonej i rekomendowanej przez nas przestrzeni. 

W ramach każdego warsztatu organizujemy pokaz druku 3D. Jest to również możliwość zadania nurtujących pytań związanych z technologią 3D. 

Specjalnie dla Państwa przygotujemy program warsztatów dopasowany do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu:

Magdalena Marzec                           Szymon Łasocha 
tel. 506 651 606                                 tel. 513 246 667

akademia@materialination.com          

 

WYBRANE WARSZTATY:


IronCAD to program, który oferuje innowacyjne funkcjonalności w zakresie modelowania 3D na każdym etapie procesu projektowego: od koncepcji, poprzez prace nad obiektami 3D, a skończywszy na przed- i po- produkcyjnych zmianach. 
 

 

SolidWorks pomaga szybko zaprojektować lepszy produkt. Dzięki SolidWorks każdy pomysł w ciągu kilkunastu minut można przekształcić w projekt gotowy do druku. 
 

 

 


SketchUp jest programem do modelowania 3D zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, w tym architektów oraz projektantów, który nie stawia właściwie żadnych ograniczeń swoim użytkownikom. Pozwala on łączyć elementy 3D z elementami 2D, takimi jak zdjęcia, tekst, szablony blokowe, a nawet tekst pisany ręcznie. 

 

 Tinkercad to łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia projektów gotowych do druku. Program umożliwia płynn naukę projektowania 3D poprzez przejście od prostych do bardziej skomplikowanych modeli. 

   

 

 

 


3ds Max to kompleksowe narzędzie do modelowania, animacji, renderowania i compositingu. Program zapewnia wydajne narzędzia i usprawnione procesy robocze, co usprawnia pracę ze złożonymi zasobami o wysokiej rozdzielczości. 
 

 

 

          [x] zamknij