BĄDŹ NA BIEŻĄCO! CHCESZ OTRZYMYWAĆ WIADOMOŚCI O NASZYCH WARSZTATACH?  ZAPISZ SIĘ! ok

 

Paweł Czyżewski

Artysta i autor projektów niesamowitych samochodów.  Jego projekt  Bugatti Gangloff  zainteresował cały świat motoryzacyjny, łączy on bowiem nowoczesność z historią. Biorąc udział w konkursie Mazda Design 2014 zaprezentował swoje nieprzeciętne umiejętności i oryginalne podejście przy projektowaniu luksusowego samochodu Mazdy Tamashii, którego inspiracją, jak sam twierdzi, były drapieżne ptaki. Paweł od najmłodszych lat interesował się samochodami. W ostatnich  latach intensywnie rozwijał swoje umiejętności projektowania w dziedzinie motoryzacji oraz przemysłu. 

 

Tomasz Cieszyński          

Absolwent AGH kierunku mechatronika. Drukiem 3D zajmuje się od ponad 2 lat. Sam buduje drukarki 3D i projektuje modele do wydrukowania. Swoją pierwszą wielkogabarytową drukarkę 3D w technologii FDM zaprojektował na potrzeby pracy magisterskiej. Interesuje się innowacyjnymi technologiami oraz konstruowaniem maszyn i mechanizmów.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

Rafał Kańka

Absolwent Informatyki Stosowanej (Specjalizacja Grafika Komputerowa) na AGH, na co dzień tworzy gry komputerowe w środowisku Unity w firmie krej.net. Korzysta z Blendera od około pięciu lat: do projektów na studiach i realizacji pracy magisterskiej, sporadycznie w pracy, a także hobbistycznie, między innymi do druku 3D i frezowania na maszynie CNC. Pozostałe zainteresowania to Fantasy, gry komputerowe, RPG i LARPy.


 

 

Jerzy Sulikowski

Od 2005 r. absolwent Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Laureat wielu nagród w ogólnopolskich konkursach architektonicznych i wnętrzarskich. W 2007 roku porzucił pracę w środowisku architektonicznym, by poświęcić się swojej największej pasji - grafice trójwymiarowej i projektowaniu koncepcyjnemu. W programie 3ds Max pracuje na co dzień od 10 lat. Obecnie artysta sztuk wizualnych, który wykorzystuje nowe technologie, w tym druk 3d do tworzenia instalacji multimedialnych i różnych form przestrzennych. Ponadto na co dzień wykonuje eventowe projekty scenograficzne, wizualizacje i animacje 3d na potrzeby videomappingu, symulacje cieczy i projekty wykonawcze. Autor instalacji Mappingwall. Od roku artysta grafik w Studio Piloci w Krakowie.

 

 


Łukasz Czuba

Miłośnik nowych technologii. Z wykształcenia informatyk, z zawodu programista. Członek lubelskiego FabLabu oraz Makerspace. Zakochany w ruchu makerów oraz idei DIY. W wolnych chwilach zajmuje się  jedną ze swoich pasji jaką jest druk 3D. Miłośnik herbaty. W najbliższej przyszłości chce zbudować swoją autorską drukarkę 3D.

 

 

 

Krzysztof Białek  

Absolwent Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, od 5 lat związany z projektowaniem 3D. Inżynier produktu IronCAD w firmie TMSys sp. z o.o. odpowiedzialny za prezentacje, wdrożenia i szkolenia oprogramowania CAD. Kilkuletnia współpraca z firmą TMSys zaowocowała wieloma wdrożeniami programu do użytku komercyjnego w wielu branżach – automotive, design, konstrukcje stalowe i blaszane itd.
 

 

 


Ewa Parfianowicz

Projektantka, z jej miłości do designu zrodziło się zainteresowanie nowymi technologiami, które coraz częściej pozawalają osiągać to, co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe. Ukończyła wzornictwo na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Podczas studiów przede wszystkim rozwijała umiejętności projektowania produktu, grafiki użytkowej, w tym grafiki 3d. 

 


Tomasz Kiełbasa

Absolwent studiów inżynierskich i magisterskich na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn na AGH. Drukiem 3D oraz drukarkami 3D zajmuje się od 2.5 roku. Pierwszą drukarkę 3D zaprojektował i zbudował jeszcze na studiach. Był to projekt "othie printer" o polu roboczym 360x260x300, nagrodzony dyplomem rektora AGH oraz zaprezentowany m.in. na festiwalu nauki na Krakowskim Rynku czy Festiwalu Nauki i Techniki w Mielcu. Modeluje w programie Solid Works, jest właścicielem firmy CORO Technology produkującej drukarki 3D.

 


 [x] zamknij